video play

Część 15 – Detoksykacja z dr. Jonaszem – Pragnienie czystości ciała i ducha

W piętnastym odcinku wideo serii na kanale YouTube dr Jonasz szczegółowo omawia zasady detoksykacji i immunoaktywacji. Prezentuje podstawowy program detoksykacji Marion składający się z szeregu sprayów i kapsułek, pokazuje możliwości ich stosowania, wyjaśnia ich zawartość oraz strukturę.

Pożądanym efektem detoksykacji Marion jest powrót do właściwych parametrów fizjologicznych organizmu.


Aby osiągnąć taki efekt, na początku potrzebna jest identyfikacja toksyn, których chcemy się pozbyć, a następnie po przeprowadzonej detoksykacji weryfikacja, czy proces przebiegł pomyślnie. Dr Jonasz wyjaśnia, jak do pomiaru obecności toksyn w organizmie używać zmodyfikowanego aparatu dr. Volla. Tego aparatu używamy również do sprawdzenia, czy nasze postępowanie było właściwe, a więc, czy organizm zaczął wydalać toksyny, które staramy się z niego usunąć.

Na zakończenie odcinka dr Jonasz wspomina historię powstania swojej autorskiej metody i przybliża kilka dziesiątek lat jej rozwoju. Pokazuje również najnowsze osiągnięcie, czyli urządzenie Marion, które skutecznie wspiera proces detoksykacji organizmu.

Jeżeli rozważacie zastosowanie detoksykacji dr. Jonasza i szukacie rzetelnych informacji o tej metodzie, zapraszam do obejrzenia całego odcinka tutaj: https://bit.ly/3kANbNF