Współczesna detoksykacja

Współczesna detoksykacja

Jak na pewno zauważyliście, staram się regularnie publikować na blogu i tutaj wpisy przygotowane na podstawie artykułów e-miesięcznikach „INFO Marion”. W większości są to artykuły dr. Josefa Jonasza, autora metody detoksykacji i immunoaktywacji. Uważam je za najbardziej przyjazne dla klientów źródło informacji o tej metodzie.

Dzisiejszy wpis jest tłumaczeniem edytorialu dr. Jonasza dla „INFO Marion” z października 2021 roku (dostęp online bit.ly/b_Marion1121). Ukazuje rozmyślania dr. Jonasza na temat możliwości, które daje jego metodzie współczesny świat.

Dalej przedstawiam już słowa samego dr. Jonasza:

Od 25 lat systematycznie pracuję nad projektem detoksykacji i immunoaktywacji. Wiem, że nasze preparaty Marion są programowalne. W dzisiejszym świecie wszystko zostało zdigitalizowane. Nie inaczej jest z naszymi preparatami. Z drugiej strony współczesna medycyna działa jak organizacja paramilitarna o ustalonych zasadach, rozkazach, stopniach. Do tej twierdzy pojedynczemu osobnikowi właściwie nie uda się przeniknąć. Gdyby takich jak ja były tysiące, dziesiątki tysięcy lub miliony, może mielibyśmy szansę. Jednak jest nas tylko garstka wojowników w oblężeniu. Może jesteśmy skazani na zagładę, ale może jesteśmy iskrą, która zapali pochodnię. Kto wie… W każdym razie zostało mi jeszcze dużo do szukania, wymyślania, ulepszania. Moim życzeniem jest uproszczenie całego procesu detoksykacji, aby był jak najbardziej przejrzysty. Już teraz posiadamy rewelacyjne preparaty do regulacji ciśnienia krwi, cholesterolu, alergii, zespołu postcovidowego, obciążeń toksycznych po szczepieniach. Setki milionów ludzi z radością powitałoby coś takiego. Tylko wziąć laskę pielgrzyma i iść wśród nich. Szkoda, że moje nogi już mi tak nie służą.


Chcesz wiedzieć więcej o metodzie dr. Jonasza?
Zapraszam na wizytę w mojej poradni.
Zadzwoń: +48 514 393 148