Pharmexit

Pharmexit – Nowy preparat na toksyny pochodzące z leków

Pharmexit to całkowicie nowy preparat, o bardzo rozbudowanej strukturze, mający na celu detoksykację organizmu z toksyn o nietypowym źródle pochodzenia.

Od dawna wiadomo, że stosowanie leków może powodować toksyczne obciążenie organizmu. Dochodzi do tego po znieczuleniu ogólnym i miejscowym, po lekach psychotropowych, kortykoidach, lekach immunosupresyjnych, chemioterapii, jak też po zastosowaniu innych leków.

Jak substancje toksyczne trafiają do naszego organizmu?

Dr Jonasz spojrzał jednak na problem toksycznych substancji trafiających do organizmu człowieka jeszcze inaczej. Poprzedziła to jego intensywna praca związana z analizą tego, jakie leki znajdują się w organizmie różnych osób. Na szczęście w zglobalizowanym świecie używa się wszędzie tych samych leków. Kiedy dr Jonasz podzielił je na grupy według wskazań, rozpoczął testowanie. Ku własnemu zdziwieniu znalazł coś, czego się nie spodziewał. Wnioski swoich badań dr Jonasz podsumował następująco:

„Przetestowałem na swoich klientach wiele leków, których nigdy nie używali, i stopniowo stało się jasne, że lekarstwa dostają się do organizmu też w inny sposób niż tylko zażywaniem. Następne myśli poszły już ścieżkami, choć zaskakującymi, ale logicznymi. Miliardy ludzi biorą te same leki. Antydepresanty oraz antybiotyki są konsumowane w setkach, może nawet tysiącach ton rocznie. A co dalej wydarza się z tymi substancjami? Część jest metabolizowana w wątrobie, reszta jest wydalana przez nerki, jelita lub skórę. Kanalizacją razem z innymi ściekami trafiają do oczyszczalni, no i po przefiltrowaniu pozostałości leków wracają do ludzi. Żadna oczyszczalnia nie jest w stanie przefiltrować pozostałości leków. Dlatego dostają się do rzek, jezior, mórz i oceanów. Później z deszczem trafiają do roślin. Obieg pozostałości leków jest po prostu nieskończony i dochodzi do efektu kumulacyjnego”.

Pomyślmy o tym, ile żeńskich hormonów jest przyjmowanych na świecie. Naukowcy dawno temu zauważyli, że liczba plemników gwałtownie spada, zmienia się płeć ryb, jest coraz mniej samców. Zastanówmy się nad tym, jak szybko rośnie niepłodność, jak zmienia się somatotyp mężczyzn i rośnie liczba dziewcząt z obfitym biustem. Pierwsza miesiączka pojawia się wcześniej, niż to było kilkadziesiąt lat temu. Nieustannie wzrasta liczba nowotworów powiązanych z hormonami, takich jak rak piersi. Przyczyna nieznana.

Dr Jonasz jest głęboko przekonany, że zna przyczynę nie tylko opisywanych problemów, ale co więcej, znajduje ślady różnego rodzaju leków we wszystkich tkankach organizmu. Pharmexit nie zastąpi innych preparatów, ale w wizji detoksykacji metodą dr. Jonasza jest skutecznym preparatem wstępnego etapu detoksykacji.

Opracowano na podstawie artykułu dr. Josefa Jonasza opublikowanego w magazynie „MARION” e-bulletin we wrześniu 2021 roku.