dr Jonasz_Preparaty Marion

Detoksykacja Marion i jej uniwersalne zasady

Mamy nadzieję, że wspólna praca Marion z wieloma pasjonatami i profesjonalnie wyposażonymi terapeutami potwierdzi oczekiwania wobec metody detoksykacji dr. Jonasza jako ważnego filaru dbania o zdrowie.

Standardy Marion

Nadchodzące zmiany w naszym społeczeństwie są prawdopodobnie znacznie bardziej głębokie, niż możemy sobie dziś wyobrazić. Niektórzy twierdzą, że skutki tych zmian pozwolą na zamanifestowanie się potencjału ludzkiego we wszystkich dziedzinach, które wnoszą do naszego życia sens, radość i przyjemność. Może będzie to dotyczyło również detoksykacji Marion metodą dr. Jonasza. Zasada, na której się opiera, wydaje się być naprawdę uniwersalna i podparta nowoczesnymi sposobami zrozumienia tego, co jest esencją materii oraz egzystencji. Detoksykacja Marion zbudowana jest na solidnych fundamentach zweryfikowanych latami codziennej praktyki przez samego autora metody, jest bezpieczna pod wszystkimi znanymi względami i ze swojej natury może być jedynie korzystna. Wierzymy, że jej masowe stosowanie potwierdzi funkcjonalność i powszechną użyteczność. Już teraz świadczą o tym niesamowite wyniki osiągane przez wiele lat przez doktora Jonasza w dziedzinie medycyny holistycznej.

Podstawą jest informacja


Nowe sposoby komunikacji jak też masowe wykorzystanie technologii przyczyniają się do powszechnej akceptacji faktu, że informacja jest esencją istnienia, esencją wszystkiego w nas i wokół nas. W procesie wzajemnego oddziaływania zdarza się, że informacje wymagają rekonfiguracji, która umożliwi przebieganie procesów prowadzących do wyznaczonego celu w sposób naturalny. Szczególnie jest to zauważalne w procesie adaptacji. Gwałtowny rozwój wielu ważnych zewnętrznych parametrów naszego życia nie daje wystarczającej przestrzeni i czasu na dostosowanie się do zmian. Tutaj można pozytywnie interweniować poprzez preparaty detoksykacyjne Marion. Umożliwiają one w sposób informacyjny, naturalny i kompleksowy korygowanie i harmonizowanie podejścia organizmu i procesów prowadzących do wzrostu zdolności wewnętrznej adaptacji do warunków zewnętrznych.

Na podstawie artykułu opublikowanego w magazynie INFO MARION e-bulletin w październiku 2021 roku (dostęp online https://bit.ly/b_Marion1021).