video play

Część 3 – Detoksykacja z dr. Jonaszem – Toksyny pochodzące ze środowiska wewnętrznego organizmu

W poprzedniej części omawialiśmy toksyny ze środowiska zewnętrznego, teraz czas na toksyny, które pochodzą z naszego organizmu. Są one nawet bardziej niebezpieczne, bo przed własnymi toksynami nigdzie się nie schowamy. Najlepiej oddają to słowa dr Jonasza, które są mottem przewodnim jego trzeciego wykładu wideo:

 

„Jeśli ktoś twierdzi, że nie ma perpetuum mobile, nigdy nie zrozumie niekończącego się oddziaływania toksyn wewnętrznych”.

 

Co to są te toksyny wewnętrzne?

Na przykład cholesterol, ale tylko wtedy, gdy jest go za dużo. To samo dotyczy poziomu cukru czy tłuszczów we krwi. Gdyby były na odpowiednim poziomie, nie byłoby problemu. Gdy zaczyna być ich zbyt dużo, stają się naszymi wewnętrznymi toksynami. Warto tu także wspomnieć o stresie oksydacyjnym i naruszonej równowadze kwasowo-zasadowej. Ale najbardziej niebezpieczne są toksyny z naszego jelita, które powinniśmy wydalić, a które przedostały się do naszego organizmu. Ponieważ jest to bardzo złożony problem, został mu poświęcony specjalny odcinek: Część 11 – Zdrowie i mikrobiom jelitowy.


Interesuje Cię jak usunąć toksyny metodą dr. Jonasza?
W naszej poradni detoksykacji i immunoaktywacji w Warszawie, można sprawdzić obciążenie swojego organizmu toksynami. Zapraszamy do kontaktu.

Jeżeli chcesz wiedzieć więcej o produktach Marion i metodzie dr. Jonasza, zapraszamy na oficjalną stronę Marion.