Harmonijny brzuch – Kolejny element w mozaice mikroflory jelitowej

Prebiotyk, któremu nadaliśmy nazwę Harmonijny Brzuch to prawdziwy strzał w dziesiątkę. Wnioskujemy tak na podstawie licznych entuzjastycznych reakcji, w których użytkownicy opisują dosłownie cudownie szybką zmianę na lepsze w pracy jelit i jednocześnie z zadowoleniem stwierdzają odczucie odprężenia psychicznego. Nie ma w tym nic dziwnego, gdyż stan naszych jelit bezpośrednio wpływa na stan psychiczny człowieka i na odwrót: psychika wpływa znacząco na stan mikrobiomu jelitowego.

Prebiotyk Harmonijny Brzuch to czysty, wysokoskoncentrowany rozpuszczalny błonnik wyprodukowany ze skrobi kukurydzianej, zmodyfikowanej (rozszczepionej) przy pomocy enzymów na gluko-oligosacharydy, oznaczane jako błonnik 70 Bx. Smak produktowi nadaje 100% zredukowany (1:10) sok z czarnej porzeczki. Dodano również witaminę C, stewię oraz magnez w bardzo dobrze przyswajalnej postaci. Wszystkie składniki są wolne od glutenu, konserwantów, cukru i aromatów.

Oczywiście podobnie jak w przypadku wszystkich innych preparatów MARION nie brakuje specjalnego programu, którego zadaniem jest wsparcie funkcjonowania jelit i przywrócenie idealnej symbiozy jelitowej. Kombinacja wyjątkowego kodowania programowego i wysokojakościowego błonnika w dużej koncentracji stanowi zasadniczy bodziec dla optymalnego rozwoju przyjaznej mikroflory jelitowej, która jest podstawą sprawnie funkcjonującego układu odpornościowego. Dość jednak słów – nie ma to jak osobiste doświadczenie.


Zapraszam do mojej Poradni detoksykacji i immunoaktywacji w Warszawie.
Zadzwoń i umów się na wizytę tel: +48 514 393 148.