video play

Część 1 – Detoksykacja z dr. Jonaszem – Detoksykacja i immunoaktywacja metodą dr. Jonasza

[vc_row css=”.vc_custom_1600248808719{padding-bottom: 15px !important;}”][vc_column][vc_column_text]Czym jest detoksykacja i immunoaktywacja metodą dr. Jonasza?

Z pierwszego odcinka wideo-prezentacji dr. Jonasza dowiadujemy się, że organizm człowieka to złożony system komórek i drobnoustrojów, które powinny bezustannie komunikować się ze sobą. Bez tej komunikacji nastąpiłby chaos i funkcjonowanie organizmu nie byłoby możliwe. Właściwa komunikacja, czyli homeostaza, pozwala naszemu organizmowi na zachowanie równowagi w zmiennych warunkach. Gdy komunikacja szwankuje, czyli gdy dochodzi do zaburzenia homeostazy, organizm przestaje działać idealnie i pojawiają się problemy zdrowotne.

W codziennym życiu niemal na każdym kroku jesteśmy narażeni na negatywne działanie, chociażby toksyn, które zaburzają równowagę organizmu. Zakłócają komunikację i nasz organizm nie otrzymuje informacji zwrotnej, a to oznacza, że nie jest na bieżąco informowany o tym, co się w nim dzieje i nie może uruchomić procesów, które usunęłyby toksyny i pozwoliły utrzymać równowagę. A ponieważ zdolność naszego organizmu do detoksykacji jest ograniczona, musimy ten proces wspomagać.

Interesuje Cię detoksykacja i immunoaktywacja metodą dr. Jonasza? W naszej poradni detoksykacji i immunoaktywacji w Warszawie można sprawdzić obciążenie swojego organizmu toksynami. Zapraszamy do kontaktu.

Jeżeli chcesz wiedzieć więcej o produktach Marion i metodzie dr. Jonasza zapraszamy na oficjalną stronę TU.[/vc_column_text][/vc_column][/vc_row]