video play

Część 20 – Detoksykacja z dr. Jonaszem – Organizm musi dostać wszystko, czego potrzebuje

Tematem przewodnim dwudziestego odcinka serii o detoksykacji i immunoaktywacji metodą dr. Jonasza są substancje niezbędne do prawidłowego funkcjonowania organizmu. Chodzi o ponad 80 różnych substancji, które zapewniają prawidłowy przebieg wszystkich procesów biochemicznych, takich jak produkcja enzymów, hormonów czy też energii dla każdej komórki. Między tymi substancjami najczęściej wymieniane są witaminy, minerały i pierwiastki śladowe.

Ogólnie jesteśmy świadomi tego, że wszystkie niezbędne substancje nasz organizm musi pozyskać z żywności. Czasami nawet uzupełniamy swoją codzienną dietę o dodatkowe ich źródła, żeby zapewnić jak najlepsze warunki funkcjonowania organizmowi. Jednak bardzo rzadko zdajemy sobie sprawę z tego, że tylko prawidłowo działający układ pokarmowy umożliwi dobrą funkcję wchłaniania i pobierania wszystkiego, co niezbędne, z żywności.

Arsenał preparatów Marion zawiera m.in. Col, który reguluje zaburzenia związane z wchłanianiem, w szczególności w jelicie cienkim. Eliminacja takich zaburzeń pozwoli naszemu organizmowi pobrać z żywności o wiele więcej niezbędnych składników.

Oczywiście odpowiednie funkcjonowanie układu pokarmowego jest ściśle powiązane z optymalnym stanem naszej mikroflory jelitowej. Doktor Jonasz znakomicie rozwija temat znaczenia optymalnego składu mikrobiomu jelitowego w odcinku pod tytułem „Jelito i dusza – to krewni”. Dostęp online: https://bit.ly/3kHdaTx

Na zakończenie dr Jonasz omawia najważniejsze obciążenia toksyczne oraz preparaty detoksykacyjne Marion, które z wymienionymi obciążeniami pracują. Wszystkich zainteresowanych tematem detoksykacji i immunoaktywacji oraz działaniem preparatów Marion, w szczególności takich jak: Elektrosmog, Per Primam, Dechem, Orgatox czy Met, zapraszam do obejrzenia całego odcinka wideoprezentacji dr. Jonasza online pod linkiem: https://bit.ly/detoks_wid20.