video play

Część 19 – Detoksykacja z dr. Jonaszem – Toksyną jest wszystko, co szkodzi

W dziewiętnastym odcinku wideoprezentacji, który można obejrzeć pod linkiem https://bit.ly/detoks_wid19, dr Jonasz szczegółowo opisuje założenia i zasady swojej metody detoksykacji i immunoaktywacji, które zostały opracowane na przestrzeni ostatnich 25 lat. Chociaż ludzki organizm jest wyposażony w procesy i mechanizmy pozbywania się toksyn we własnym zakresie, niestety często one zawodzą. Dr Jonasz tłumaczy, jakie są powody zaburzeń spontanicznej detoksykacji i jak jego autorska metoda w te procesy ingeruje poprzez tak zwane zaprogramowane preparaty.

Przedstawia także cały arsenał broni, czyli poszczególne preparaty stosowane w procesie detoksykacji według jego autorskiej metody. Są one podzielone na grupy zgodnie z ich ukierunkowaniem na:

  • preparaty emocjonalne,
  • preparaty toksynowe,
  • preparaty organowe oraz
  • preparaty antymikrobialne.

Niektóre z nich zostały przedstawione we wcześniejszych odcinkach wideoprezentacji na kanale YouTube: Marion JJ Polski, który dostępny jest pod linkiem: https://bit.ly/3bjHFZS

Jeszcze więcej informacji o preparatach Tens, Emotion i Afirm należących do grupy preparatów emocjonalnych można znaleźć w siedemnastej części: https://bit.ly/2WcL9Jd i osiemnastej części: https://bit.ly/2Wefo2R

W kolejnych odcinkach dr Jonasz będzie poszerzał naszą wiedzę na temat poszczególnych preparatów należących do odrębnych grup.