video play

Część 18 – Detoksykacja z dr. Jonaszem – Czy przeżyjemy własne emocje?

[vc_row][vc_column][vc_column_text]

W ostatniej, osiemnastej części pierwszej serii o detoksykacji i immunoaktywacji dr Jonasz omawia preparaty „emocjonalne”. Do tej grupy zaliczane są preparaty Afirm oraz Emotion. Razem z preparatami Tens, Anti-Anti B i Mun stanowią podstawę procesu detoksykacji.

Metoda detoksykacji i immunoaktywacji dr. Jonasza oparta jest na holistycznej, czyli całościowej filozofii, gdzie procesy fizjologiczne, cielesne i procesy mentalne, psychiczne są głęboko połączone i zasadniczo na siebie wpływają. Prawidłowe funkcjonowanie części naszego mózgu nazywanej mózgiem emocjonalnym pozwala nam na adekwatną ocenę różnych sytuacji i odpowiednią reakcję nie tylko na poziomie naszego zachowania, ale też na poziomie procesów fizjologicznych zachodzących w naszym organizmie. Używając przykładów ze swojej kilkudziesięcioletniej praktyki, dr Jonasz wyjaśnia wpływ toksycznego obciążenia związanego z emocjami na tkanki, organy i procesy fizjologiczne ciała.

Dowiadujemy się również, jakie umiejętności i wiedza są konieczne, jeżeli chcemy proces detoksykacji dobrze zrozumieć. Zapraszam do obejrzenia całego odcinka na kanale YouTube pod linkiem: https://bit.ly/2Wefo2R.


Interesuje Cię jak oczyścić organizm metodą dr. Jonasza?

Zapraszam do mojej Poradni detoksykacji i immunoaktywacji w Warszawie.
Zadzwoń i umów się na wizytę tel: +48 514 393 148.

 

[/vc_column_text][/vc_column][/vc_row]