video play

Część 17 – Detoksykacja z dr. Jonaszem – Stres to wierny wróg

Siedemnasty odcinek wykładów wideo dr. Jonasza o jego autorskiej metodzie detoksykacji i immunoaktywacji zgłębia temat tzw. preparatów emocjonalnych. Na początek szczegółowo omawiany zostaje stres i z nim związany preparat Tens. Stres w pewnym zakresie pobudza organizm do większej wydajności, poprawia działanie układu odpornościowego, usprawnia szybkość myślenia itd. Jednak w ludzkim życiu, nawet we wczesnym dzieciństwie, mogą pojawiać się różnego rodzaju przeżycia powodujące przewlekłe zaleganie obciążeń stresowych w tkankach i organach naszego ciała. Współczesna medycyna pracuje z tym rodzajem obciążeń poprzez stosowanie leków psychotropowych takich jak leki przeciwlękowe, uspokajające, antydepresanty oraz inne. Coraz częściej zalecane są również metody pracy psychologicznej ze stresem, które pomagają w nieodczuwaniu jego skutków. Niemniej bardzo trudno odnaleźć przyczyny przewlekłego stresu, doradzić ludziom, co powinni zrobić, aby nie być zestresowanymi.

Tens

Dr Jonasz wyjaśnia, jak za pomocą urządzenia Akuport możemy stwierdzić, czy stres zaburza pracę naszego organizmu i dlaczego poszczególne organy lub tkanki naszego ciała przestają uwalniać się z toksyn, kiedy są „zestresowane”. Przedstawia także preparat Tens, który jest przeznaczony do pracy ze stresem w różnych tkankach i uruchamia ich spontaniczną detoksykację.

Czy wiesz, co jest powodem przewlekłego stresu?  Gdzie znaleźć źródła psychologicznej pracy ze stresem? Interesuje Cię, które preparaty detoksykacyjne Marion możesz stosować bez konieczności wykonania pomiaru za pomocą urządzenia Akuport? To właśnie w tym odcinku dr Jonasz odpowie na te i inne pytania. Zapraszam do obejrzenia wideo na kanale YouTube pod linkiem: https://bit.ly/2WcL9Jd


Interesuje Cię jak oczyścić organizm metodą dr. Jonasza?

Zapraszamy do naszej Poradni detoksykacji i immunoaktywacji w Warszawie.
Zadzwoń i umów się na wizytę tel: +48 514 393 148.