Metoda dr Jonasza_Co warto wiedzieć

Co warto wiedzieć przed pierwszą wizytą?

[vc_row][vc_column][vc_column_text]

Zastanawiasz się co warto wiedzieć przed pierwszą wizytą w naszej poradni? Przeczytaj najczęściej zadawane pytania. Masz swoje pytania?  Zadaj je w komentarzu. Z przyjemnością odpowiemy.

Kto może korzystać z detoksykacji i immunoaktywacji metodą dr. Jonasza?

Metoda dr. Jonasza jest odpowiednia w zasadzie dla każdego. Preparaty Marion są suplementami diety w postaci ziołowych sprejów na bazie alkoholu oraz kapsułek ziołowych. Osoby dorosłe i starsze dzieci mogą stosować spreje i kapsułki doustnie. Dla małych dzieci oraz osób, które nie mogą używać alkoholu, zalecane jest wcieranie sprejów w skórę.


Na czym polega pomiar obciążenia organizmu toksynami?

Wykonanie pomiaru jest bezbolesną i bezinwazyjną metodą. Klient trzyma elektrodę ujemną w jednej ręce, a terapeuta – elektrodą dodatnią – dotyka punktu akupunkturowego na środku dłoni drugiej ręki.

Pomiar wykonuje się za pomocą urządzenia Akuport M1+. Urządzenie emituje słaby prąd elektryczny (ok. 1,6 volt), który aktywuje punkt akupunkturowy na środku dłoni i mierzy aktywność elektryczną skóry. Przy użyciu ampułek testowych sprawdzamy, jakie toksyny znajdują się w organizmie i w których jego częściach. W rezultacie powstaje indywidualna mapa toksyn, na podstawie której przygotowujemy precyzyjnie dobraną metodę detoksykacji.


Jeśli biorę leki przepisane przez lekarza, czy mogę równocześnie stosować preparaty detoksykacyjne Marion?

Klasyczne leczenie można połączyć z detoksykacją. Oczywiście, wskazane jest poinformowanie o tym lekarza. Preparaty Marion są suplementami diety i działają na innej zasadzie niż konwencjonalne leki, więc ze sobą nie kolidują. Nie należy też podczas detoksykacji samemu odstawiać leków przepisanych przez lekarza!


A czy można stosować detoksykację zamiast wizyty u lekarza?

Nie. Leczenie ma pierwszeństwo przed detoksykacją. Dotyczy to szczególnie ostrych przypadków medycznych, jak nagłe bóle głowy, brzucha itp. Natomiast, jeśli mamy nawracające stany chorobowe, które utrzymują się miesiącami, klasyczne leczenie warto uzupełnić o detoksykację. Najlepiej jednak robić detoksykację regularnie i w ten sposób zapobiegać chorobom.


[/vc_column_text][vc_column_text]

Jeżeli masz więcej pytań, zapraszam do przeczytania kolejnego wpisu pt.: Co warto wiedzieć o detoksykacji.

[/vc_column_text][/vc_column][/vc_row]