Mitox-Marion-Metoda dr Jonasza

Jak się bronić przed toksynami?

 

Preparat detoksykacyjny Marion Mitox można zaliczyć do preparatów odmładzających. Razem z Marion Vondr tworzą parę, która może znacząco poprawić nasze życie. Wiele problemów kojarzących nam się z wiekiem to w istocie obciążenia spowodowane toksynami mikrobiologicznymi. Te można skutecznie usunąć za pomocą preparatów detoksykacyjnych.

Podstępne toksyny

Wirusy stanowiły zagrożenie nie tylko w historii, ale są groźne również w czasach współczesnych. Tak samo jak praktycznie wszystkie mikroorganizmy produkują one toksyny ogólnie nazywane toksynami mikrobiologicznymi. Są to substancje o charakterze białkowym i mogą stanowić główną przyczynę tak ostrej, jak też przewlekłej infekcji.

Toksyny mikrobiologiczne są znane od dziesięcioleci, jednak jest to obszar umykający firmom farmaceutycznym. Pacjenci i lekarze są zdziwieni, że chorzy po przebyciu zakażenia koronawirusem przez długi czas nadal mają różnego rodzaju dolegliwości. Przyczyną jest toksyna koronawirusowa, która pozostaje nawet po przebyciu zakażenia w różnych tkankach i to niezależnie od stopnia ciężkości choroby.

Podobnie jest z boreliozą. Wiele osób cierpi na problemy spowodowane toksyną borelii. Uważają jednak, że cierpią na przewlekłą chorobę, która nie reaguje ani na antybiotyki, ani na inne leki.

Skuteczna detoksykacja

Toksyny mikrobiologiczne mogą pochodzić z chlamydii, paciorkowców, salmonelli, hemofilii oraz różnych innych wirusów, bakterii lub ziarniaków. Osobny rozdział to toksyny grzybowe, zwłaszcza te pochodzące z grzybów znanych jako aflatoksyny i ochratoksyny. W organizmie ludzkim występują dziesiątki gatunków grzybów, a niektóre z ich toksyn są bardzo niebezpieczne. W końcu antybiotyki to również toksyny grzybicze i trudno znaleźć grzyb, którego toksyny są niebezpieczne tylko dla mikroorganizmów, a nie dla ludzi.

Detoksykacja to wymyślna metoda ukierunkowana na pozbycie się toksyn z organizmu. Wraz z toksynami znikną obciążenia tkanek, a tkanki będą mogły ponownie bezbłędnie funkcjonować. Wiele problemów, które kojarzymy z wiekiem, to zasadniczo obciążenia toksynami mikrobiologicznymi, które można skutecznie usunąć za pomocą preparatów detoksykacyjnych.

Źródło: Artykuł dr. Josefa Jonasza: Jak se bránit před toxiny? opublikowany na portalu Idnes.cz 17 maja 2021, dostępny pod linkiem: https://bit.ly/2Z5pTqm


Interesuje Cię jak oczyścić organizm metodą dr. Jonasza?

Zapraszam do mojej Poradni detoksykacji i immunoaktywacji w Warszawie.
Zadzwoń i umów się na wizytę tel: +48 514 393 148.