Dr Josef Jonasz

Kim jest dr Josef Jonasz?

[vc_row css=”.vc_custom_1434367571074{margin-bottom: 55px !important;}”][vc_column][vc_column_text]Dr Josef Jonasz (MUDr. Josef Jonáš) jest absolwentem Wydziału Lekarskiego Uniwersytetu Karola w Pilźnie. Jako jeden z pierwszych w Czechach zaczął się profesjonalnie zajmować medycyną naturalną, której metody stały się potem podstawą holistycznego podejścia do świata oraz podstawą do sformułowania metody kierowanej i kontrolowanej detoksykacji organizmu.

W 1989 roku dr. Jonasz odszedł ze stanowiska ordynatora oddziału psychiatrycznego w Chomutowie i otworzył prywatny gabinet medycyny holistycznej. Jest twórcą unikalnej metody detoksykacji organizmu, którą bada i rozwija już od 30 lat.

Dr Jonasz jest także autorem popularnych książek o medycynie naturalnej, ziołolecznictwie, a także książek kucharskich. Wśród najbardziej poczytnych publikacji warto wymienić, wydane w Czechach, książki „Křížovka života” („Krzyżówka życia”) i „Tajenky života” („Rozwiązania krzyżówki życia”).

W 2018 roku Dr Jonasz założył spółkę Marion s. r.o.

Metoda detoksykacji i immunoaktywacji  dr Jonasza nie jest skomplikowana. W zaburzeniu naszego zdrowia bierze udział nasza psychika, środowisko, układ nerwowy, układ odpornościowy, metabolizm oraz geny. Istotnie nie jest tak, że tylko jedna toksyna czy patogen zaburza nasze zdrowie. Jest to to proces, na który składa się zespół przyczyn. W celu powrotu do zdrowia, musimy usunąć wszystkie toksyny oraz zmienić nasze nawyki.

Interesuje Cię detoksykacja i immunoaktywacja metodą dr. Jonasza? W naszej poradni detoksykacji i immunoaktywacji w Warszawie można sprawdzić obciążenie swojego organizmu toksynami. Zapraszamy do kontaktu.

Jeżeli chcesz wiedzieć więcej o produktach Marion i metodzie dr. Jonasza zapraszamy na oficjalną stronę TU.[/vc_column_text][/vc_column][/vc_row]